Co vás zajímá?

sportuj a získáš

Pro školy

Od roku 2019 pořádáme letní příměstské tábory pro děti od šesti do dvanácti let se zaměřením na atletiku. Máme též zkušenosti s organizací sportovního dne pro děti na základní škole v Dolních Břežanech. Díky tomu si vám dovolujeme nabídnout možnost přípravy nejen dětského dne, ale také například soukromých narozeninových akcí se sportovní tematikou apod.

Pro firmy

Pořádáte ve firmě teambuilding a chtěli byste program oživit sportem? Od roku 2019 pořádáme sportovní víkendy pro ženy. Známe spoustu kreativních her, při kterých zapojíte celé tělo a rozhodně se nebudete nudit. Nebo byste si přáli běžecký trénink na míru? Není problém. Napište nám a domluvíme se na podrobnostech.

Aktuality

Závody pro rodiče s dětmi

1.4.2024 22:05

Milí sportovci, neváhejte a přijďte si s Vašimi ratolestmi v dubnu zazávodit na trojboj pro rodiče s dětmi. Více informací naleznete zde.

.

Víkend pro ženy se blíží

17.3.2024 11:15

Za necelý měsíc pořádáme v Kácově sportovní víkend pro ženy a bude to zase bomba! Vezmi kamarádku a přijeď. Více informací naleznete zde.

Atletické závody

14.2.2024 13:41

Srdečně vás zveme na atletické závody, v dubnu se konají pro rodiče s dětmi a v květnu pořádáme trojboj a čtyřboj pro registrované atlety. Více informací naleznete zde.

Tábor v Dolních Břežanech zaplněn!

10.2.2024 21:24

Kapacita naplněna, přijímáme náhradníky. Děkujeme vám za přízeň!

KAPACITA ATLETICKÉ PŘÍPRAVKY NAPLNĚNA

24.1.2024 19:50

Děkujeme za přízeň, i nový kurz atletické přípravky ve Škvorci je již naplněn.

Všechny aktuality