Co vás zajímá?

sportuj a získáš

Osobní tréninky

Obě trenérky, Zuzka a Iva, nabízejí možnost osobních tréninků: běžecké lekce, posilování či kombinaci obojího. Sportovat můžete ve fitness, u sebe v práci, venku, u trenérky doma či dokonce přímo u sebe doma.

Jste pracovně vytížení? Přijedeme k vám nebo do práce si s vámi a případně s kolegy zacvičit. Dokonce můžeme o obědové pauze vyběhnout ven.

Jste maminka na mateřské dovolené a ráda byste si zacvičila, když vaše ratolest spí? Přijedeme k vám a vymyslíme vám trénink ušitý na míru. Pomůžeme se cvičením i maminkám po porodu, poradíme si s rozestupem břišních svalů a naberete s námi kondici.

Pokud máte zájem, napište nám e-mail a domluvíme se na podrobnostech.

Běžecký kurz

CO? Rádi byste začali běhat, ale nevíte jak na to. Nebo už běháte a chcete se u toho pobavit a běhat ve skupině? Uvítali byste rady od běžecké trenérky? Pak je tento kurz přesně pro vás. Po dobu 12 týdnů se naučíte správnou techniku běhu, dýchání, výběhů do kopce a sbíhání z kopce a mnoho dalšího. Nebude chybět ani videorozbor běžecké techniky. Na konci se pokusíme o delší souvislý běh, po kterém na vás bude čekat odměna ve formě dárečku, který jistě oceníte.

KDE? Ve Škvorci. Sraz budeme mít vždy na Ovále. Budeme vybíhat po okolí, ale nevynecháme ani běžeckou dráhu na novém Ovále.

KDY? Každý čtvrtek od 11:00 do 12:15. Kurz probíhá od března do začátku června, pak si dáme pauzu a naskočíme opět od září 2024.

CENA: 3200,- (včetně dárku, rozboru techniky, cenných rad, doporučení atd.), případně 250,-/trénink.

Přihlašování na: iva@sportujaziskas.cz. Do e-mailu prosím pište své zkušenosti s běháním (např. nulové, uběhnu 5 minut v kuse, pak se nemohu nadechnout atd.), zdravotní omezení (operace). Obratem vám zašlu pokyny k platbě a následně harmonogram, co nás kdy bude čekat.

Těší se Iva

Aktuality

Závody pro rodiče s dětmi

1.4.2024 22:05

Milí sportovci, neváhejte a přijďte si s Vašimi ratolestmi v dubnu zazávodit na trojboj pro rodiče s dětmi. Více informací naleznete zde.

.

Víkend pro ženy se blíží

17.3.2024 11:15

Za necelý měsíc pořádáme v Kácově sportovní víkend pro ženy a bude to zase bomba! Vezmi kamarádku a přijeď. Více informací naleznete zde.

Atletické závody

14.2.2024 13:41

Srdečně vás zveme na atletické závody, v dubnu se konají pro rodiče s dětmi a v květnu pořádáme trojboj a čtyřboj pro registrované atlety. Více informací naleznete zde.

Tábor v Dolních Břežanech zaplněn!

10.2.2024 21:24

Kapacita naplněna, přijímáme náhradníky. Děkujeme vám za přízeň!

KAPACITA ATLETICKÉ PŘÍPRAVKY NAPLNĚNA

24.1.2024 19:50

Děkujeme za přízeň, i nový kurz atletické přípravky ve Škvorci je již naplněn.

Všechny aktuality