Co vás zajímá?

sportuj a získáš

Osobní tréninky

Obě trenérky, Zuzka a Iva, nabízejí možnost osobních tréninků: běžecké lekce, posilování či kombinaci obojího. Sportovat můžete ve fitness, u sebe v práci, venku, u trenérky doma či dokonce přímo u sebe doma.

Jste pracovně vytížení? Přijedeme k vám nebo do práce si s vámi a případně s kolegy zacvičit. Dokonce můžeme o obědové pauze vyběhnout ven.

Jste maminka na mateřské dovolené a ráda byste si zacvičila, když vaše ratolest spí? Přijedeme k vám a vymyslíme vám trénink ušitý na míru. Pomůžeme se cvičením i maminkám po porodu, poradíme si s rozestupem břišních svalů a naberete s námi kondici.

Pokud máte zájem, napište nám e-mail a domluvíme se na podrobnostech.

Běžecký kurz

CO? Rádi byste začali běhat, ale nevíte jak na to. Nebo už běháte a chcete se u toho pobavit a běhat ve skupině? Uvítali byste rady od běžecké trenérky? Pak je tento kurz přesně pro vás. Po dobu 12 týdnů se naučíte správnou techniku běhu, dýchání, výběhů do kopce a sbíhání z kopce a mnoho dalšího. Nebude chybět ani videorozbor běžecké techniky. Na konci se pokusíme o delší souvislý běh, po kterém na vás bude čekat odměna ve formě dárečku, který jistě oceníte.

KDE? Ve Škvorci. Sraz budeme mít vždy na Ovále. Budeme vybíhat po okolí, ale nevynecháme ani běžeckou dráhu na novém Ovále.

KDY? Každý čtvrtek od 11:00 do 12:15. Začínáme ve čtvrtek 23. 11. 2023 a končíme 15. 2. 2024.

CENA: 3200,- (včetně dárku, rozboru techniky, cenných rad, doporučení atd.)

Přihlašování na: iva@sportujaziskas.cz. Do e-mailu prosím pište své zkušenosti s běháním (např. nulové, uběhnu 5 minut v kuse, pak se nemohu nadechnout atd.), zdravotní omezení (operace). Obratem vám zašlu pokyny k platbě a následně harmonogram, co nás kdy bude čekat.

Těší se Iva

Aktuality

Vydaly jsme další díl podcastu!

17.11.2023 19:40

Poslechněte si, v jakých směrech jsme se v naší praxi utvrdily, že jdeme tou správnou cestou. Poslouchejte na Spotify, Apple podcast nebo zde.

Dámy na kruháči bojují o vánoční dárky

12.11.2023 09:12

Milé dámy, moc nás těší vaše hojná účast na kruhových trénincích. Vyhlásily jsme soutěž o nejaktivnější sportovkyně, pro které máme nachystané vánoční dárky.

Atletické závody ve Škvorci

20.9.2023 14:05

Ve středu 11. 10. nás čekají první atletické závody ve Škvorci. Naše děti z atletické přípravky budou závodit ve sprintu na 50 m, 150 m, ve skoku dalekém a v hodu krikeťákem. Těšíme se na hojnou účast.

Přípravka ve středu 20.9. v Dolních Břežanech není!

19.9.2023 10:22

Milí rodiče, milé děti, moc se omlouvám, ale musím ze zdravotních důvodů hned druhý trénink atletiky zrušit. Obvykle místo sebe seženu suplujícího trenéra, ale nechci děti hned podruhé zaskočit, že tam místo mě bude někdo nový. Z toho důvodu trénink nebude, ale nahradím ho ve středu 25.10. před podzimními prázdninami (v tento termín jsem původně trénink neplánovala, jak jsem psala v úvodním e-mailu). Tak se prosím nezlobte a já se budu na děti opět těšit 27. září. Zuzka

Atletická přípravka v Dolních Břežanech naplněna!

10.9.2023 21:57

Milí zájemci, obě skupiny atletiky jsou zaplněny. Přijímám již pouze náhradníky pro případ, že někdo ještě během září odpadl. Děkuji za zájem, Zuzka

Všechny aktuality